15 Вересня, 2021 р., 16:34
Депутати розглянули 9 питань порядку денного, серед яких найбільш нагальним стало виділення коштів КП «Господар» для виплати заробітної платі його працівникам. Депутати одноголосно підтримали дане рішення. Міський голова Володимир БЄЛИЙ надав доручення керівнику підприємства Андрію РИЖОНКОВУ та начальнику фінансового управління Олександру КОВАЛЬОВУ  якнайшвидше реалізувати рішення сесії, щоденно доповідати про ситуацію. «Ми повинні зробити все, що від нас залежить, щоб люди отримали свої гроші»,- наголосив Володимир Миколайович.
15 Вересня, 2021 р., 12:11
В Харківській області діє Програма «Енергодім» Державної установи «Фонд енергоефективності», яка забезпечує виплату грантів для часткового відшкодування витрат на енергомодернизацію багатоквартирних будинків. Так, завдяки модернізації будинку співвласники отримають відшкодування до 50% витрат на роботи, матеріали та обладнання залежно від Пакета заходів з енергоефективності та відшкодування у розмірі 70% на всі супроводжуючі документи: енергоаудит та виготовлення енергосертифікату будинку, розробку пректно-кошторисної документації та її експертизу, послуги із авторського та технічного нагляду.
15 Вересня, 2021 р., 10:04
Богодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Полково - Микитівського старостинського округу.
15 Вересня, 2021 р., 10:02
Богодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Улянівського старостинського округу.
15 Вересня, 2021 р., 09:59
Богодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Сіннянського старостинського округу.
15 Вересня, 2021 р., 09:56
Богодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Павлівського старостинського округу.
15 Вересня, 2021 р., 09:52
Богодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Олександрівського старостинського округу.
15 Вересня, 2021 р., 09:48
Богодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Зарябинського старостинського округу.
15 Вересня, 2021 р., 09:44
Богодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Дмитрівського старостинського округу.