Засідання з підготовки Положення про звання «Почесний громадянин Богодухівської міської територіальної громади»

Дата: 03.01.2024 16:36

Сьогодні під головуванням секретаря міської ради Рамаза ГАМБАРАШВІЛІ відбулося робоче засідання з підготовки Положення про звання «Почесний громадянин Богодухівської міської територіальної громади» за участі заступників міського голови, депутатів та начальників відділів міської ради, представників громадських організацій та Почесного громадянина міста Богодухова і Богодухівського району (в колишніх адміністративних межах) Петра ГУРІНА.

Під час засідання члени робочої групи узгодили основні пункти Положення. Зокрема, про присвоєння цього звання героїчно загиблим військовим, мешканцям нашої громади, з метою увіковічнення пам’яті та вшанування їх подвигу і патріотизму.

Після опрацювання усіх пропозицій робоча група подасть проєкт Положення про звання «Почесний громадянин Богодухівської міської територіальної громади» на розгляд сесії міської ради.