28 Січня, 2022 р., 13:01
Така необхідність виникла через складну епідеміологічну ситуацію, яка призвела до хвороби організаторів Чемпіонату. Наступні тури проходитимуть за раніше встановленим графіком. Бережіть своє здоров’я! До зустрічі на футбольному майданчику!
28 Січня, 2022 р., 10:50
Богодухівський район електричних мереж АТ “Харківобленерго” повідомляє, що в зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту повітряних ліній та трансформаторних підстанцій будуть знеструмлені наступні населені пункти та вулиці: з 9-00 до 17-00 години.
27 Січня, 2022 р., 11:24
Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.
27 Січня, 2022 р., 10:48
Цей день проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав, у пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни.
27 Січня, 2022 р., 09:00
За повідомленням АТ «Харківобленерго», у зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 28.01.2022.
26 Січня, 2022 р., 17:53
Під час засідання  розглянуті усі питання порядку денного. Ухвалено рішення про надання дозволу на тимчасове розміщення особового складу окремого батальйону територіальної оборони Богодухівського району в будівлі Семеноярської філії комунального закладу «Богодухівський ліцей №2». Для забезпечення життєдіяльності громади внесені зміни до бюджету та ряду діючих програм. Анатолія РИСЦОВА було затверджено головою  постійної комісії з питань земельних відносин.
26 Січня, 2022 р., 14:53
З 01 січня 2022 року набрав чинності Порядок надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397.