12 Грудня, 2022 р., 11:53
Зустріч-знайомство активної молоді  Богодухівської громади та представників Богодухівської міської ради з директором КУ «Харківський обласний центр молоді» Юрієм ТРАЧУКОМ та його командою відбулася 9 грудня.
12 Грудня, 2022 р., 10:09
10 грудня у світі відзначали Міжнародний день прав людини, який було засновано 4 грудня 1950 року Генеральною Асамблеєю ООН, знаменуючи річницю ухвалення Загальної декларації прав людини в 1948 році.
12 Грудня, 2022 р., 10:08
З моменту прийняття в 1948 році Організацією Об’єднаних Націй Загальної Декларації прав людини, світ щорічно 10 грудня відзначає Міжнародний день прав людини.
12 Грудня, 2022 р., 09:41
В рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «16 днів проти насильства» спеціалісти Відділу соціального захисту населення Богодухівської міської ради спільно з фахівцями Богодухівського МЦ та Богодухівського РВ №1 філії ДУ «Центр пробації» провели правопросвітницькій захід для  жителів Гутянського старостинського округу, проінформувавши про  механізми боротьби та  протидії домашньому насильству.
12 Грудня, 2022 р., 08:39
Це свято сильних і мужніх людей, надійних захисників, які сьогодні боронять свободу, незалежність і спокій нашої країни та щоденно доводять - немає такої сили, що може порушити дух і волю українського воїна.
09 Грудня, 2022 р., 15:33
Біженець чи переселенець?
09 Грудня, 2022 р., 15:29
Право власності гарантується та захищається Конституцією України, Цивільним кодексом України, Житловим Кодексом, тощо.
09 Грудня, 2022 р., 15:24
Сьогодні до Богодухівської громади завітала команда волонтерів Première Urgence Internationale, яка передала для потреб лікарні бойлери, конвектори, електроковдри та вовняні ковдри. До речі, саме ця організація на початку тижня вже подарувала бензиновий генератор для поліклінічного відділення.
09 Грудня, 2022 р., 11:34
Електронний лікарняний має статус «закритий» з дня свого створення і змінює його на «готово до сплати» у день видачі – тобто через сім днів після дати закриття для лікарняних по тимчасовій непрацездатності і через сім днів після дати відкриття – для лікарняних по вагітності та пологах.
09 Грудня, 2022 р., 09:33
 Богодухівська міська рада інформує, що напередодні новорічних свят у місті Харків та Харківській області посилиться контроль за охороною лісів.