25 Грудня, 2022 р., 11:36
Щиро вітаємо з Різдвом Христовим усіх, хто нині відзначає це величне свято. Хтось далеко від дому, хтось у колі родини. Нехай наші янголи-охоронці, які оберігають нас від усіх бід та пильнують наш спокій - якнайскоріше повертаються з перемогою додому. Віримо, що зовсім скоро Україна буде з миром, світлом і радістю.
23 Грудня, 2022 р., 15:30
Запрошуємо жінок, які зареєстровані на Харківщині, як внутрішньо переміщені особи і бажають оволодіти тонкощами онлайн-зайнятості, долучитись до соціального освітнього проекту #Work_with_you (укр. – «Робота з тобою») і взяти участь в безкоштовному дистанційному навчанні, яке дозволить:
23 Грудня, 2022 р., 14:14
В умовах повномасштабної та гібридної інформаційної війни росії проти України громадянам важливо опиратися ворожій пропаганді, вміти відрізняти фейки та максимально ефективно використовувати цифрові технології для перемоги й особистої безпеки та сприяння сталості розвитку. Під час війни цифрові навички є однією з конкурентних переваг для пошуку віддаленої роботи, апскілінгу або рескілінгу (покращення кваліфікації чи перенавчання). Цифрова грамотність дозволить проживати в країні зручніше: опанувавши цифрові навички, кожен українець зможе отримувати державні послуги онлайн, якісно підвищить рівень життя, впевнено користуватиметься соціальними мережами та Інтернетом.
23 Грудня, 2022 р., 10:43
З приближенням новорічних свят, багато людей замислюється над тим де отримати безкоштовно ялинку. Тому йдуть до лісу та рубають деревце, яке їм подобається, не замислюючись над тим яка відповідальність за це стоїть.
23 Грудня, 2022 р., 09:21
14 жовтня 2022 року Кабмін затвердив Порядок припинення трудового договору у разі смерті роботодавця-фізичної особи або набрання законної сили рішенням суду про визнання такої фізичної особи безвісно відсутньою чи про оголошення її померлою.
22 Грудня, 2022 р., 08:59
Урядом прийнято рішення щодо формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, та територій, тимчасово окупованих збройними формуваннями російської федерації, яке дозволяє повноцінно реалізувати право платників податків підтвердити неможливість вивезення первинних документів та/або їх втрату відповідно до підпункту 69.28 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.
22 Грудня, 2022 р., 08:37
Від щирого серця вітаю всіх причетних до енергетичної галузі з професійним святом!
22 Грудня, 2022 р., 08:34
Підбиваючи підсумки роботи за 2022 рік, міський голова Володимир БЄЛИЙ подякував депутатам за плідну та конструктивну роботу протягом року.
21 Грудня, 2022 р., 09:35
У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України Указами Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 14 березня 2022 року № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», від 18 квітня 2022 року № 259/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», від 17 травня 2022 року № 341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», від 12 серпня 2022 року № 573/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» та від 07 листопада 2022 року № 757/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» в Україні введено воєнний стан.
20 Грудня, 2022 р., 12:24
1. Заздалегідь налагодіть контакт із уповноваженим місцевим органом, який відповідає за прийняття рішення у надзвичайній/аварійній ситуації Зверніться до органу місцевого самоврядування (виконкому міської, селищної, сільської ради) щодо контактних даних відповідальної особи  уповноваженого місцевого органу (штаб, робоча група), який відповідає за прийняття рішення у надзвичайній/аварійній ситуації.