АЛЕЯ ПАМ'ЯТІ

16 Жовтня, 2023 р., 15:05
 Молодший сержант, командир відділення кулеметного взводу штурмового батальйону. загинув біля населеного пункту Андріївка Бахмутського району Донецької області при захисті Батьківщини, під час виконання бойових завдань у складі підрозділу.
10 Жовтня, 2023 р., 15:17
Головний сержант, загинув поблизу населеного пункту Кліщіївка Донецької області під час виконання бойового завдання.
20 Вересня, 2023 р., 10:27
Солдат. Загинув при захисті Батьківщини поблизу населеного пункту Ступочки Донецької області.
19 Вересня, 2023 р., 08:44
Солдат. Загинув поблизу населеного пункту Кліщіївка Донецької області.
11 Вересня, 2023 р., 13:48
Загинув у бою біля населеного пункту Вільшанка Куп’янського району Харківської області.
03 Вересня, 2023 р., 09:30
Ще один Герой знайшов вічний спокій на Богодухівській землі. Харків'янин, солдат Денис Бойко загинув, захищаючи Україну, 29 серпня 2023 року біля с.Діброва на Луганщині. Поховали воїна у селі Вікторівка, мальовничому місці, звідки родом його батьки. Дениса Бойко востаннє пронесли дорогою, якою він бігав у дитинстві, проводячи у бабусі і дідуся усі канікули.
31 Серпня, 2023 р., 10:58
 Життя козака коротке, а слава - вічна!
24 Серпня, 2023 р., 09:01
 Богодухівська громада втратила ще одного захисника. Старший солдат Віталій Гонтаренко, уродженець села Петропавлівка, мужній воїн, який став на захист рідної землі з 2014 року.
23 Серпня, 2023 р., 08:54
Лави небесного воїнства поповнилися нашим земляком, мешканцем с.Корбини Івани, старшим сержантом Сергієм Суховієм. Він загинув у бою за свободу та незалежність України 18 серпня 2023 року біля населеного пункту Приютне Запорізької області. Мешканці села живим коридором та квітами зустріли свого Героя на щиті. Його дорога була до Алеї Героїв, де він став у вічний стрій богодухівських янголів! Схиляємо голови у вічній скорботі та висловлюємо співчуття рідним та близьким Павла. Вічна пам’ять і слава Герою!