АЛЕЯ ПАМ'ЯТІ

13 Грудня, 2023 р., 16:49
Старший солдат загинув 25 серпня 2023 року біля населеного пункту Роботине Запорізької області.
22 Листопада, 2023 р., 08:36
Солдат протитанкового взводу механізованого батальйону загинув 08.11.2023 року під час ведення бойових дій поблизу населеного пункту Берхівка Донецької області. Уродженець села Губарівка.
16 Жовтня, 2023 р., 15:05
 Молодший сержант, командир відділення кулеметного взводу штурмового батальйону. загинув біля населеного пункту Андріївка Бахмутського району Донецької області при захисті Батьківщини, під час виконання бойових завдань у складі підрозділу.
10 Жовтня, 2023 р., 15:17
Головний сержант, загинув поблизу населеного пункту Кліщіївка Донецької області під час виконання бойового завдання.
20 Вересня, 2023 р., 10:27
Солдат. Загинув при захисті Батьківщини поблизу населеного пункту Ступочки Донецької області.
19 Вересня, 2023 р., 08:44
Солдат. Загинув поблизу населеного пункту Кліщіївка Донецької області.
11 Вересня, 2023 р., 13:48
Загинув у бою біля населеного пункту Вільшанка Куп’янського району Харківської області.
03 Вересня, 2023 р., 09:30
Ще один Герой знайшов вічний спокій на Богодухівській землі. Харків'янин, солдат Денис Бойко загинув, захищаючи Україну, 29 серпня 2023 року біля с.Діброва на Луганщині. Поховали воїна у селі Вікторівка, мальовничому місці, звідки родом його батьки. Дениса Бойко востаннє пронесли дорогою, якою він бігав у дитинстві, проводячи у бабусі і дідуся усі канікули.
31 Серпня, 2023 р., 10:58
 Життя козака коротке, а слава - вічна!