Протидія торгівлі людьми

Дата: 28.07.2023 10:03

Фото без опису28 липня 2023 року з нагоди відзначення в Україні Всесвітнього дня  боротьби з торгівлею людьми у приміщенні  Відділу соціального захисту населення Богодухівської міської ради проведено засідання  «круглого столу» на тему: «Протидія торгівлі людьми».

Мета засідання –  скоординувати роботу служб, установ та місцевого самоврядування щодо здійснення  інформаційно-профілактичної роботи з попередження торгівлі людьми.

Засідання відбулося під керівництвом начальника Відділу соціального захисту Алли ЄМЕЛЬЯНЕНКО за участю представників Служби у справах дітей та Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Учасниками заходу проаналізовано основні нормативно-правові акти, які регулюють питання протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим особам. Обговорено питання консультування членів сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, пов’язаних із проблемою вимушеної трудової міграції, безробіття, безпритульності та домашнього насильства. Особливу увагу приділено питанню взаємодії щодо виявлення ризиків торгівлі людьми.

Торгівля людьми є одним із найважчих злочинів проти людини, тому злагоджена  робота органів влади та усіх небайдужих людей повинна бути системною, щоб досягнути позитивного результату у боротьбі з цим ганебним явищем!