12 Січня, 2022 р., 12:54
АТ «Державний ощадний банк України»  повідомляє, що внутрішньо переміщеним особам надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року).
12 Січня, 2022 р., 12:11
Відповідно до Закону України №1444-IX від 18.05.2021 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо продажу земельних ділянок та набуття права користування ними через електронні аукціони» та Постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року №1013 «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)» земельні торги відтепер проводяться у формі електронного аукціону на платформі Prozorro, до якої наразі підключено більше 40 електронних майданчиків.
12 Січня, 2022 р., 10:52
Така можливість з’явиться після встановлення кисневого генератора OXYVITAL, монтаж якого наразі триває. Вартість  пристрою 6,7 млн.грн, роботи по його монтажу – 1,4 млн. грн.. Кисневий генератор придбано за рахунок субвенції з державного бюджету.
12 Січня, 2022 р., 08:35
Відповідно до наказу відділу освіти Богодухівської міської ради від 10.01.2022   № 1-аг «Про проведення конкурсного відбору на посаду директорів Комунального закладу «Гавришанський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області» та Комунального закладу «Кручанський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області».
11 Січня, 2022 р., 16:44
Працівники КП «Богодухіввода» попри складні погодні умови оперативно  провели планові ремонтні роботи: замінили глибинний насос та здійснили профілактичне хлорування.
11 Січня, 2022 р., 11:36
 Шановні громадяни!