Богодухівська міська рада

Харківська область

Звіт депутата Богодухівської міської ради Церковної Наталії Григорівни

Дата: 30.12.2022 08:12
Кількість переглядів: 372

Я, Наталія ЦЕРКОВНА, свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, передбачених Конституцією України, Законів України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи Богодухівської міської ради.

Моя діяльність спрямована на вирішення проблемних питань, з якими звертаються виборці мого округу. Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата міської ради, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії.  За звітний період відвідала всі планові та позачергові сесії ради, брала участь у засіданнях комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Прийом громадян здійснюю за адресою: місто Богодухів, площа Соборності, 1 в будь-який день.  

Мною складено 11 актів обстеження матеріально-побутових умов для надання матеріальної допомоги людям, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

  Працювала через депутатські звернення в письмовій та усній формах. За депутатськими зверненнями проведено ямковий ремонт доріг по вул. Молокова та 8-го Мехкорпусу, спиляні аварійні дерева, здійснений відлов та стерилізація бродячих собак, підписані додаткові угоди мешканцями виборчого округу на вивіз сміття та встановлені додаткові контейнери.

Брала активну участь у діяльності  робочої групи по перейменуванню вулиць, площ, провулків, проїздів, пов’язаних з історією та культурою Росії та СРСР. Здійснювала опитування  мешканців вул. Молокова та Мічуріна щодо пропозицій по перейменуванню. 

  З перших днів війни разом з небайдужими мешканцями громади створила гуманітарний центр, який спрямував свою діяльність на допомогу військовим Збройних Сил України та добровольчим формуванням Богодухівської міської територіальної громади. З цією метою відкрила волонтерські картки для збору благодійних коштів на найнеобхідніші речі,  створила команду по плетінню маскувальних сіток,виготовленню окопних свічок.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь