01 Травня, 2023 р., 09:33
9 липня 2011 року набрав чинності Закон України «Про безоплатну правову допомогу», яким передбачено порядок отримання як безоплатної первинної так і вторинної правової допомоги.
01 Травня, 2023 р., 08:25
 Відключення електропостачання з 01.05.2023 09:00по 01.05.2023 17:00
30 Квітня, 2023 р., 08:28
Вони фактично завжди на передовій: у повітрі, на суходолі й на воді. Їх доблесть — непохитний мур нашої безпеки. Сьогодні ми з вдячністю вшановуємо подвиги людей, що першими зустріли окупанта на українському кордоні та продовжують мужньо стоять на захисті державного суверенітету.
28 Квітня, 2023 р., 18:33
Під головуванням Володимира БЄЛОГО члени виконкому розглянули 52 питання порядку денного. Староста Дмитрівського старостинського округу доповіла про заходи щодо забезпечення життєдіяльності населених пунктів округу.
28 Квітня, 2023 р., 14:40
Працівники Служби у справах дітей Богодухівської міської ради роздали продуктові набори дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Допомогу також отримала малеча із сімей у складних життєвих обставинах, яка тимчасово проживає у патронатній сім’ї.
28 Квітня, 2023 р., 14:29
З 1 січня 2023 року набула чинності норма Закону України  №1489, «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України», яка передбачає остаточну заборону використання пластикових пакетів у магазинах та на ринках.
28 Квітня, 2023 р., 10:54
Відсутність легітимних органів влади та правосуддя, тотальне нав’язування ворожих наративів, свавільне порушення прав людини – повсякдення, яким рф замінила цивілізований спосіб існування мільйонів українців в окупації.
28 Квітня, 2023 р., 10:49
Чистота й порядок у рідному домі – це справа усіх мешканців громади. Забезпечити затишні та комфортні умови життя в населених пунктах можна лише спільними зусиллями.
28 Квітня, 2023 р., 09:47
Девіз цьогорічного Дня - «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі» (A Safe and healthy working environment as a fundamental principle and right at work).