Порядок організації надання соціальних  послуг

Комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради»

В КЗ «ЦНСП БМР» функціонують відділення:

- соціальної допомоги вдома;

- денного перебування;

- натуральної та грошової допомоги;

- соціальної роботи та соціального супроводу сімей/осіб.

1. Відділення соціальної допомоги вдома надає послуги за рахунок бюджетних коштів, з установленням диференційованої плати та платно, відповідно до рішення Відділу соціального захисту населення Богодухівської міської ради, а саме:

- послуга догляду вдома (придбання товарів та медикаментів, допомога у веденні домашнього господарства, в самообслуговуванні, передачі показників та оплаті  комунальних послуг, оформленні документів);

- паліативний догляд;

- представництво інтересів;

- інформування з питань соціального захисту населення.

2. Відділення денного перебування надає послуги за рахунок бюджетних коштів:

- соціальна адаптація, в рамках якої діють клуби «Надвечір’я» та «Ентузіасти».  В Університеті третього віку є факультети – «Гуманітарний» «Здорового способу життя», «Комунікаційних та інформаційних технологій», де навчають роботі з комп’ютером,  діють гуртки:

• театральний ( аматорський театр);
  • шаховий;
  • вокальний;
  • клуб здорового способу життя (Скандинавська хода);
  • «Смартгурток» (опанування роботи на смартфонах та планшетах).

- інформування з питань соціального захисту населення;

- соціальна послуга консультування.

3. Відділення натуральної та грошової допомоги надає послуги:

за рахунок бюджетних коштів:

• пункт прокату (забезпечення засобами технічної реабілітації (ходунки, крісла, милиці);
  • дрібні ремонтні роботи;
  • надання вживаних речей;
  • рубання дров (для тих, в кого пічне опалення).

платні послуги:

• перукарські послуги;
  • послуга косіння.

4. Відділення соціальної роботи та соціального супроводу сімей/осіб надає послуги за рахунок бюджетних коштів:

-соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу;

-соціальна робота з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах;

-проведення соціальної роботи щодо запобігання насильству в сім’ї та жорстокому поводженню з дітьми;

-соціальна підтримка неповнолітніх та молоді, які умовно засуджені та звільнених з місць позбавлення волі;

-формування відповідального батьківства та профілактику раннього соціального сирітства;

-проведення профілактично-просвітницької роботи;

-надання соціальної та психологічної підтримки та допомоги з урахуванням визначених потреб та робота з внутрішньо переміщеними особами (працює штатний психолог).