Новини спорту: чим живе наша громада
Вихованці відділення футболу Богодухівської ДЮСШ після паузи розпочали участь у весняному етапі Кубку Харкова на призи Аква Арени.
Команда 2013-2014 р.н здобула дві впевнені перемоги над ХФСК та ДЮСШ – 1 (м. Харків).
Найстарша команда має у своєму арсеналі дві перемоги над ХФСК і Майстер м'яча та одну нічию у матчі проти ДЮСШ-1 (м. Харків).
Наймолодші вихованці, на жаль, стартували з двох поразок.
30 березня Богодухів зібрав 7 команд на Відкритому турнірі з боксу. 46 спортсменів із Охтирки, Чернеччини (Сумська область), Харкова, Люботина, Краснокутська та Богодухова («ДЮСШ» та «СМК Спорт») провели насичений день, розіграли комплекти нагород, а головне – отримали чудову нагоду поспілкуватися з однодумцями.
Кожна дитяча спортивна перемога надихає та щоразу нагадує, завдяки кому юні мешканці громади мають змогу займатися улюбленою справою. Слава нашим захисникам!