Правила сортування побутових відходів

Дата: 17.10.2024 15:49

Зображення опалого листяШановні мешканці громади!
У зв'язку з настанням осіннього періоду та збільшенням кількості органічних відходів у вигляді рослинності, нагадуємо про правила сортування побутових відходів.

✅  Органічні відходи:
•    Опале листя
•    Скошена трава
•    Зів'ялі квіти та рослини
•    Обрізані гілки

Рекомендовані способи утилізації.

1.    Компостування на власній ділянці.
2.    Створення компостних куп у спеціально відведених місцях.
3.    Використання як мульчі для саду та городу.

❌ Не викидайте органічні відходи до контейнерів та місць збирання твердих побутових відходів! Пам’ятайте, що КП «ГОСПОДАР» здійснює збирання, вивезення, сортування та захоронення лише твердих побутових відходів!

✅ НАГАДУВАННЯ: до твердих побутових відходів відносяться: папір, картон, скло, пластик, текстиль, метал, упаковки, біовідходи, відходи електричного та електронного обладнання, відходи батарей та акумуляторів, небезпечні відходи у складі побутових, а також зібрані відходи з інших джерел, якщо ці відходи подібні за своїм складом до відходів, утворених в процесі життєдіяльності людини.

Чому важливо сортувати відходи?

•    Зменшення навантаження на Комплекс з управління комунальними відходами
•    Можливість переробки та повторного використання вторинної сировини
•    Зменшення негативного впливу на довкілля, Економія природних ресурсів

Відповідальність.

Нагадуємо, що відповідно до законодавства України, недотримання правил поводження з відходами може тягнути за собою адміністративну відповідальність.

Додаткова інформація: виконавець послуг - КП «ГОСПОДАР»: 3-23-32,  м.Богодухів, вул.Ярослава Мудрого, 2, ел.адр.: gospodar.bogodukhiv@gmail.com

Дбаймо про чистоту нашої громади разом!