ЛОМАКА Олег Анатолійович, 03.10.1973 - 16.05.2024

Дата: 17.05.2024 09:18

Фото без опису Ломака Олег Анатолійович, 03.10.1973 р.н., майстер-сержант, загинув 16 травня 2024 року внаслідок ракетного удару біля н.п. Стара Водолага Харківської області, виконуючи бойове завдання.

Олег Ломака народився і виріс у с. Заброди, закінчив Забродівську школу. Після навчання в професійному училищі, пішов на службу до лав Збройних Сил. І з тих пір пов’язав своє життя з військовою службою. Служив у м. Харків, з перших днів повномасштабного вторгнення виконував бойові завдання по захисту Батьківщини.

Олег Ломака був справжнім патріотом, у такому ж дусі виховав сина. На жаль, у 2022 році син Олега Ярослав ЛОМАКА теж загинув при захисті держави від російської орди.

Поховали Олега Ломаку у м. Харкові, де проживає його дружина і десятимісячна донечка. У Забродах залишилася самотньою мама Героя, Галина Миколаївна.

Вічна пам’ять нашому захиснику! Спи спокійно, земляче! Пам’ять про твій подвиг завжди буде жити в серцях богодухівців.