ВОЙТКОВСЬКИЙ Володимир Євгенійович, 23.08.1988-15.08.2024

Дата: 22.08.2024 16:43

Фото без опису Уродженець міста Сокаль Львівської області. Згодом його родина переїхала на Богодухівщину.

Навчався у Комунальному закладі "Братеницька гімназія Харківської області". Після завершення навчання проходив військову службу у лавах внутрішніх військ.

Працював у сфері надання послуг з охорони власності, у вільний час захоплювався рибальством. За словами родини, був надзвичайно «спокійним, щирим та добрим».

У 2020 році родина Володимира Войтковського повернулася на Львівщину.

Із перших місяців повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист держави від окупантів. Боронив Україну у складі 704-го окремого полку радіаційного, хімічного, біологічного захисту Сухопутних військ Збройних Сил України. Брав участь у звільненні Херсонщини, боровся із окупантами на Донецькому напрямку. Попри отримане поранення, повернувся на фронт. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками.

У Володимира Войтковського залишилися батьки, дружина, донька та два брати.

Володимир похований у м.Львові на Личаківському кладовищі.

Фейсбук Львівська міська рада