Підтримка правоохоронців – це внесок у нашу спільну безпеку та стабільність

Дата: 25.07.2024 16:39

Фото без опису

Дві нові службові автівки отримали дільничні поліцейські Богодухівської громади.

Сьогодні очільник поліції Харківщини Володимир ТИМОШКО урочисто передав транспортні засоби нашим правоохоронцям та подякував Богодухівському міському голові Володимиру БЄЛОМУ за постійну плідну співпрацю в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Ці нові транспортні засоби, придбані за кошти громади, не лише покращать мобільність наших поліцейських , але й значно підвищать їхню оперативність та ефективність у виконанні службових обов'язків. Наші правоохоронці зможуть швидше реагувати на виклики, надавати необхідну допомогу та забезпечувати правопорядок на території громади, особливо у її віддалених населених пунктах.