Урочистим віче Богодухівська громада відзначила День Української державності

Дата: 15.07.2024 15:01

Фото без опису…Україні - неньці до землі вклонитись.

…Хай живе Вкраїна! Велич їй і слава!
Ти найкраща в світі велика держава!

Ця памʼятна дата вкотре нагадує, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ. Сьогодні ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна відбулася як держава. Боротьба за державність триває і зараз, наші захисники захищають її ціною власного життя.
Разом із громадськістю представники влади поклали квіти до погруддя Т.Г.Шевченка. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських Героїв.
Пам’ятаємо та цінуємо те, за що боролися наші предки, тих, хто загинув у цій боротьбі!
Вдячність усім, хто захищає нині нашу державу.