До уваги працівників сільськогосподарських підприємств і мешканців громади!

Дата: 15.05.2024 10:54

Фото без описуБогодухівська міська рада закликає вас, у випадку ⚠️виявлення безпілотних літальних апаратів (дронів) або їх залишків на полях під час проведення сільськогосподарських робіт чи на інших місцевостях громади, не торкатись їх ‼️, за можливістю позначити підручним предметом, повідомити оточуючих про небезпеку, відійти якнайдалі.

У жодному разі не намагайтеся розібрати або самостійно переносити безпілотний літальний апарат в інше місце – такими діями можна спровокувати вибух.

‼️НЕГАЙНО повідомляйте про виявлену знахідку до Богодухівського РВП ГУ Національної поліції в Харківській області за номером ☎️ «102».