Засідання виконавчого комітету Богодухівської міської ради, яке відбулося сьогодні, розпочалося хвилиною мовчання за загиблими воїнами-земляками

Дата: 25.04.2024 16:52

Фото без описуРамаз ГАМБАРАШВІЛІ, секретар міської ради, і Володимир МАСЛАК, заступник начальника Богодухівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, вручили рідним загиблих захисників державні нагороди:

- Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня:

АЛЬОШКІН Михайло Михайлович (посмертно) — старший лейтенант.

- Орден “За мужність” ІІІ ступеня:

КОВАЛЕНКО Юрій Михайлович (посмертно) — солдат

КУРІЛОВ Олександр Борисович (посмертно) — молодший сержант

НЕМАШКАЛО Олександр Олександрович (посмертно) — старший лейтенант

СКРИПАЙ Владислав Олегович (посмертно) — старший сержант

СУХОВІЙ Сергій Андрійович (посмертно) — старший сержант

ЧАЙКА Михайло Володимирович (посмертно) — солдат.

- Медаль “Захиснику Вітчизни”

ТЮТЮННИК Олександр Валентинович (посмертно) — солдат.

- Медаль “За військову службу Україні”

ЛОСЄВ Едуард Вікторович (посмертно) — старший солдат.

Світла та вічна пам’ять нашим Героям!

Перейшовши до порядку денного, члени виконкому під головуванням першого заступника міського голови Віктора СТОЙЧИКА розглянули 84 питання. Значну частину з цього переліку займали питання соціального захисту населення, благоустрою та комунальної сфери.

Членами виконкому прийнято рішення щодо заборони на території громади масового відпочинку населення на водних об’єктах у літній оздоровчий сезон 2024 року.

Розглянуто низку питань щодо захисту прав дитини: майнових, встановлення опікунства, визначення місця проживання; надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Детальніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Богодухівської міської ради після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.