Вихованці двох відділень Богодухівської ДЮСШ активно провели вікенд

Дата: 22.04.2024 10:17

Фото без описуЮнаки та дівчата 2007 року народження і молодші показали високий рівень гри під час Молодіжного кубку з класичного волейболу, який відбувся у неділю у Валках. Хлопці посіли друге місце, а дівчата стали першими. Кращою гравчинею серед дівчат визнано нашу Руслану ШКАРЛАТ. Вітаємо!

До речі, у змаганнях взяло участь 12 команд з Харківщини та Полтавщини, тож конкуренція та боротьба на майданчику була зовсім недитячою.

Підопічні Андрія ЛУЦЕНКА  продовжили участь одразу у двох футбольних турнірах Харкова.

Команда 2010-2011 років народження у нічию зіграла з дублем «Металіста» (2:2).

Команда 2013-2014 років народження перемогла «Есхар» із Первомайського (4:1) та поступилася одноліткам «ДЮСШ-13» (м. Харків) (2:4).                                                            Наймолодші вихованці відділення футболу були найрезультативнішими та здобули три перемоги над командами «Радмир» (Безлюдівка) (7:0), «Металіст-2» (4:3) та «ДЮСШ-5» (Харків) (7:1).
    Пишаємось нашим підростаючим поколінням! Дякуємо Збройним силам України за захист і можливість перемагати на спортивних майданчиках!