На дорогах громади працює спецтехніка

Дата: 19.04.2024 14:19

Фото без описуЗ метою утримання в належному стані доріг у громаді, що не мають твердого покриття, за кошти бюджету громади комунальною технікою здійснюється грейдерування, підсипка та вирівнювання ґрунтового дорожнього покриття. Це дозволить забезпечити належний проїзд автомобільного транспорту вулицями.

Днями спецтехніка працювала у Горьківському старостинському окрузі, у с.Вертіївка, по вул.Кручик, вул.Федорівська, вул.Польова, вул.Шевченка, і у с.Губарівка по вул Харківська, вул.Калинова, де було проведено ремонт дороги, грейдерування та завезено щебнево-піщану суміш.