НЕСТЕРЕНКО Юрій Михайлович, 05.05.1986 - 10.04.2024

Дата: 15.04.2024 10:28

Фото без описуСолдат.  10 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Павлівка Волноваського району Донецької області ворожа куля обірвала життя Захисника та посиротила трьох його дітей.

Відважний воїн тепер навіки залишиться у наших серцях 37-річним Героєм, що віддав своє життя за вільне майбутнє України.
Юрій навчався у Богодухівському ліцеї №1, здобув фах кухаря у нашому аграрному ліцеї. Коли на рідну землю прийшла війна, добровольцем став на її захист та більше року чинив опір ненависним окупантам.
Поховали бійця з військовими почестями на Алеї Героїв. Там і пролунали останні постріли на честь, шану і вічну пам’ять про славного воїна Юрія НЕСТЕРЕНКА. Відтепер він став ще одним янголом, який триматиме небо над Україною! Низько схиляємо голови у скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Спочивай з миром, земляче! Вічна тобі слава!

Відео прощання з Героєм