Участь у турнірі "Всеукраїнська шкільна ліга QUIZ Діти"

Дата: 12.04.2024 11:53

Фото без описуУчні Комунального закладу "Богодухівський ліцей №3" разом з керівником Євгенією Шастіною взяли участь у турнірі "Всеукраїнська шкільна ліга QUIZ Діти", що відбувся у смт Краснокутськ 11 квітня. Ліцеїсти стали переможцями та отримали кубок, медалі й інші призи.

На заході були присутні Богодухівський міський голова Володимир Бєлий, начальник Управління освіти, молоді та спорту Богодухівської міської ради Ольга Рубаник, а також директор КЗ "Богодухівський ліцей №3". Підтримували наших маленьких гравців учні ліцею та батьки.

Нехай переможці продовжують радувати нас новими досягненнями і отримують багато приємних вражень на майбутніх змаганнях!