Відбувся виїзний особистий прийом міського голови Володимира БЄЛОГО у с. Зарябинка

Дата: 09.04.2024 13:40

Фото без описуПопри всі негаразди воєнного сьогодення, мешканці цього невеликого села демонструють свою згуртованість, стійкість і позитив.

Звісно, як і в інших населених пунктах, вони мають схожі проблеми: і дороги, і перебої з електроенергією, але розуміють, що і хто є причиною цього, тож понад усе чекають Перемоги і подальшої відбудови громади.  А ще – вони щиро радіють за свою маленьку громаду, приймають переселенців, підтримують чистоту і затишок у своєму селі, дякують за вчасно вивезене сміття і за організоване транспортне сполучення з центром громади.
Серед проблем, які порушували мешканці Зарябинки – оформлення допомоги від міжнародних організацій, поводження з безпритульними тваринами, прибирання на кладовищі тощо.
З кожного питання Володимир Миколайович надав роз’яснення, дав доручення посадовим особам щодо сприяння їх вирішенню.