Весняне прибирання триває!

Дата: 05.04.2024 16:56

Фото без описуВідбулася толока в Кленівському старостинському окрузі. Небайдужі мешканці на чолі зі старостою згуртувалися та ліквідували стихійне сміттєзвалище в центрі села.

Долучилися до доброї справи місцеві підприємці, комунальні підприємства громади КП «Богодухіввода» та КП «Господар», які надали техніку та залучили своїх працівників. ТОВ «Трайгон Фармінг Харків» також допоміг з технікою. Спільними зусиллями досягли значних результатів -  було прибрано територію загальною площею 1000 кв.м

Сподіваємося, що мешканці села надалі будуть поважати себе та інших і не створюватимуть стихійних сміттєзвалищ.

Долучайтеся! Зробимо разом територію нашої громади  чистою та привабливою!