У громаді триває двомісячник «Зелена весна»

Дата: 02.04.2024 16:37

Фото без описуСьогодні відбулася толока в Івано-Шийчинському старостинському окрузі.

Небайдужі іваношийчинці, працівники старостату, бібліотеки-філії, гімназії, люди, які приїхали з інших регіонів України, а також працівники СТОВ "ІМ. ВАТУТІНА" дружньою родиною зібралися, щоб навести лад у своєму селі, зібрати сміття, опале листя, гілля, вирубати молоду поросль. Активно і з користю провели час, прибрали головну площу, висадили квіти біля пам’ятника, почистили частину греблі.

Керівник СТОВ Олександр ШУБА надав допомогу транспортом для збору та вивезення сміття.

Учасники толоки переконані, що їх праця не мине даремно, адже відбулось не просто прибирання - це добрий початок особистого внеску кожного небайдужого мешканця у благоустрій села, в якому він живе, це гарний приклад згуртованості громадян, підприємців і влади у спільному прагненні чистоти і порядку.