Спати на годину менше: вночі переводимо стрілки годинника на літній час.

Дата: 30.03.2024 10:00

Фото без опису О 3:00 31 березня 🕒 стрілки годинника треба перевести на одну годину вперед🕓.
❗️Слід зазначити, що більшість електронних гаджетів можуть самостійно перейти на літній час. ⏰Але механічні годинники або пристрої, які не мають підключення до Інтернету, необхідно переводити вручну.
🫤Деякі люди важко переносять перехід на літній час. Щоб підлаштуватися під новий графік, уникайте перевтомлення і намагайтесь не нервувати🧘‍♀️, це допоможе перенести переведення стрілок годинника спокійніше.