КУ «Богодухівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» провів гру–форум під гаслом «Сміття сортуй-довкілля врятуй»

Дата: 28.03.2024 10:29

Фото без описуУчні шостих класів створювали макети міста, визначали місця для сортування сміття, розміщення відходів за їх видами, пояснювали систему сортування відходів.
Захід проводився за підтримки Всеукраїнської благодійної  організації «Інститут місцевого розвитку»  в рамках реалізації грантової діяльності за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Громада – влада: діалог, довіра, дія».