26 березня свою 10-ту річницю відзначає Національна гвардія України

Дата: 26.03.2024 08:00

Фото без описуНаціональна Гвардія України – це про честь, мужність та закон. Про високу вмотивованість і патріотизм, про відвагу та мужність. Гвардійці надійно захищають Україну на фронті і в тилу. Вони з перших днів ворожої навали на передовій, де щодня своїми подвигами доводять, що Національна Гвардія – один із найпотужніших військових підрозділів України.

Серед наших земляків багато тих, хто в лавах Національної гвардії України виборює незалежність країни. На жаль, є такі, хто загинув при виконанні військового обов’язку. Вічна пам’ять і слава Героям! Щира подяка гвардійцям, які продовжують чинити опір російським окупантам.
З нагоди професійного свята бажаємо усім, хто несе службу у Національній гвардії України, наснаги, терпіння, вдалого гвардійського наступу та незламної віри у нашу Перемогу! Слава Україні! Національній гвардії України слава!