Сплата земельного податку - ваш внесок у ефективне функціонування та обороноздатність громади

Дата: 20.03.2024 11:13

Фото без описуВ умовах воєнного стану надзвичайно важливо забезпечити оперативне, належне  та безперервне виконання місцевого бюджету, для забезпечення ефективного функціонування бюджетної сфери, комунальних підприємств, захисту безпеки населення, та життєвонеобхідних потреб жителів територіальної громади у період воєнного стану.

На виконання ст.115 Бюджетного кодексу України, та п.287.1 ст.287 Податкового Кодексу України № 2755-VI від 02.12.2010 року (із змінами та доповненнями), відповідно до рішення Богодухівської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів» від 06.07.2023 року №6355-VIII (XLII позачергова сесія VIII скликання) наголошуємо та звертаємось з проханням  до жителів міста, сіл, та селищ міського типу:
           про необхідність сплати земельного податку з фізичних осіб за земельні ділянки за 2023р. та 2024р., які знаходяться в приватній власності, а також за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання землі с/г призначення. Надаємо відповідні реквізити  для сплати земельного податку  з фізичних осіб:
Отримувач : ГУК Харків обл./МТГ Богодух/18010700
        Код отримувача (ЄДРПОУ):37874947
        Номер рахунку IBAN:UA888999980334189813000020587
        Банк отримувача : Казначейство України (ел.адм.под.)
     У квитанції  про сплату вказуємо обов’язково ідентифікаційний номер платника  (*;101; ідентиф. код платника податку-особи яка платить ;18010700 земельний податок з фіз. осіб П.І.Б.)
    Сподіваємося на порозуміння важливості питання та заздалегідь вдячні за співпрацю.
    Лише спільними зусиллями ми досягнемо успіху ! Разом до перемоги !