Сплата земельного податку - ваш внесок у ефективне функціонування та обороноздатність громади
В умовах воєнного стану надзвичайно важливо забезпечити оперативне, належне та безперервне виконання місцевого бюджету, для забезпечення ефективного функціонування бюджетної сфери, комунальних підприємств, захисту безпеки населення, та життєвонеобхідних потреб жителів територіальної громади у період воєнного стану.
На виконання ст.115 Бюджетного кодексу України, та п.287.1 ст.287 Податкового Кодексу України № 2755-VI від 02.12.2010 року (із змінами та доповненнями), відповідно до рішення Богодухівської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів» від 06.07.2023 року №6355-VIII (XLII позачергова сесія VIII скликання) наголошуємо та звертаємось з проханням до жителів міста, сіл, та селищ міського типу:
про необхідність сплати земельного податку з фізичних осіб за земельні ділянки за 2023р. та 2024р., які знаходяться в приватній власності, а також за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання землі с/г призначення. Надаємо відповідні реквізити для сплати земельного податку з фізичних осіб:
Отримувач : ГУК Харків обл./МТГ Богодух/18010700
Код отримувача (ЄДРПОУ):37874947
Номер рахунку IBAN:UA888999980334189813000020587
Банк отримувача : Казначейство України (ел.адм.под.)
У квитанції про сплату вказуємо обов’язково ідентифікаційний номер платника (*;101; ідентиф. код платника податку-особи яка платить ;18010700 земельний податок з фіз. осіб П.І.Б.)
Сподіваємося на порозуміння важливості питання та заздалегідь вдячні за співпрацю.
Лише спільними зусиллями ми досягнемо успіху ! Разом до перемоги !