Новини спорту

Дата: 18.03.2024 08:58

Фото без описуВихованці відділення футболу Богодухівської ДЮСШ 2010-2011 років народження продовжили свою тріумфальну ходу. Щойно повернувшись з Чемпіонату України з футзалу, де здобули бронзові нагороди, провели два переможні матчі стадії плей-оф Кубку Харкова. З рахунком 4:1 обіграли ХФСК (м. Харків) та ДЮСШ-5 (м. Харків) (3:0). За головний трофей Чемпіонату богодухівці будуть змагатися наступними вихідними у фінальному матчі проти «Металіста».

Волейбольна команда нашої ДЮСШ стала бронзовим призером відкритого Чемпіонату Валківської МТГ. У суботу відбулися матчі серії плей-оф. Поступившись у півфінальній зустрічі «Коломаку» (0:2), наші хлопці проявили характер та продемонстрували яскраву гру у матчі за третє мсісце, здолавши команду «Відродження» із Різуненкового (2:1). Перше місце посіли волейболісти із Краснокутська, другими стали представники Коломака. Нагадаємо, що участь у змаганнях брало 9 команд.

У суботу відбувся Міський весняний шаховий турнір, за результатами якого призові місця розподілили між собою:

1 місце - Коновалов Юрій;

2 місце - Колесніченко Валерій;

3 місце - Заєць Григорій.