КІСЕНКО Сергій Сергійович, 01.05.1981 - 11.03.2024

Дата: 14.03.2024 18:19

Фото без описуУ день українського добровольця Богодухівська громада попрощалася з мужнім українським воїном…
Своїм останнім земним шляхом пройшов у вічність капітан Сергій КІСЕНКО.

Сергій родом із Кам’янця-Подільського. Кадровий військовий. Після навчання проходив службу у батальйоні інженерної роти на той момент діючої Богодухівської військової частини. Тут створив сім’ю, народив сина, зустрів друзів.
 Клята війна назавжди змінила життя Сергія. Він, як справжній військовий, не стояв осторонь. Майже рік був членом добровольчого формування територіальної громади, а з лютого 2023 року відправився у саме «пекло». 11 березня 2024 року у Миролюбівці Донецької області життя захисника трагічно обірвалося.
Втрачати завжди боляче. Але складно уявити той біль, який зараз відчувають старенькі батьки та рідна сестра Сергія, які через війну не змогли попрощатися з найріднішою людиною. Приносимо співчуття родині загиблого. Нехай світлі спогади та вчинки, які залишив по собі Сергій, допоможуть рідним та друзям впоратися з цим горем!. Спочивай з миром, Сергію! Вічна пам’ять Захиснику!

Відео прощання з Героєм