ЮХНО Дмитро Сергійович 15.11.1985 - 05.03.2024

Дата: 13.03.2024 08:30

Фото без описуРядовий, загинув при захисті батьківщини поблизу населеного пункту Часів Яр Бахмутського району.

Стрій небесного війська Богодухівської громади поповнив рядовий ЮХНО Дмитро Сергійович.
8 березня мама Дмитра отримала сповіщення, що син при виконанні бойового завдання зник безвісти. У той момент життя ще однієї української родини вибила з під ніг війна. Рідні до останнього сподівалися, що живий. Проте 12 березняі зустріли свого 38-річного Героя на щиті.
У жалобі село Першотравневе Гутянського старостинського округу, а разом з ним - уся громада. Живий коридор односельчан востаннє провів воїна до батьківської хати, де відбулося прощання із загиблим. Поховали Дмитра на Алеї Героїв. Для мами, дружини, десятирічної донечки та усіх, хто його знав,  Дмитро назавжди залишиться молодим, веселим, чуйним і турботливим сім’янином. Для усіх нас – Героєм, який віддав своє життя за Україну. Дякуємо тобі, рядовий Дмитро ЮХНО!. Вічна пам’ять і слава ГЕРОЮ!

Відео прощання з Героєм