Богодухівська міська рада

Харківська область

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (екскаватор-навантажувач)

Дата: 27.02.2024 15:41
Кількість переглядів: 155

Фото без описуЗАМОВНИК: Виконавчий комітет Богодухівської міської ради Харківської області

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» № 710 від 11.10.2016 року (зі змінами)

 

Закупівля здійснюється із застосуванням норм Закону України "Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року No922 з усіма внесеними змінами та Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року N° 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі"', на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

Предмет закупівлі Екскаватор-навантажувач

код за ДК 021:2015 43260000-3 – Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (43261100-1 — Механічні ковшові навантажувачі)

 

Мета використання товару: для для матеріально-технічного забезпечення добровольчого формування Богодухівської міської територіальної громади

Враховуючи технологічні особливості виробничого (зокрема – виконання щоденної роботи з екскавації твердих грунтів та підйому вантажу, експлуатації у найбільш складних умовах, а також з огляду на застарілість техніки, яка вичерпала свій виробничий потенціал, постійно потребує ремонту, заміни складових частин, ціна на які є досить висока, а випуск деяких запасних частин припинено через моральне старіння,  необхідно придбати за бюджетні кошти додаткову техніку для виконання земляних робіт. Екскаватор-навантажувач поєднує в собі функціональність бульдозера, фронтального навантажувача, екскаватора. Універсальність таких машин дозволяє успішно справлятися з широким колом робочих завдань. Головним критерієм вибору того чи іншого виду спецтехніки є характер і обсяг робіт, що будуть проводитися.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-23-011143-aНайменування замовникаВиконавчий комітет Богодухівської міської ради Харківської області

Юридична адреса замовника: 62103, Україна, Харківська обл., м.Богодухів,                                 пл. Соборності, 2

Ідентифікаціний код замовникав Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 43954862

Категорія замовника: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 

Екскаватор-навантажувач

код за ДК 021:2015 43260000-3 – Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (43261100-1 — Механічні ковшові навантажувачі)

Кількість товарів: 1 штука

Місце поставки товарів: 62103, Україна, Харківська область, Богодухів, пл. Соборності,2,

Строк поставки товарів: до  31 березня 2024 року

Вид процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 5000 000 грн. п’ять мільйонів гривень 00 копійок) з ПДВ.

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: проведено моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо). Крім цього, був проведений аналіз закупівель аналогічних Товарів через офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «Prozorro», а також з урахуванням розміру індексу інфляції в Україні у 2024 році (дана інформація оприлюднена на офіційному сайті Міністерства фінансів України - https://index.minfin.com.ua/ua/economy/index/inflation/).

 

Джерела пошуку та моніторингу:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-02-13-011086-a

 https://cmlagri.ua/catalog/katalog-tehniki/ekskavatory-navantazhuvachi/,

https://alfatech.com.ua/catalog/ehkskavator-pogruzchik/ekskavator-navantazhuvach-bobcat,

https://alfateks.com.ua/product-category/ekskavatori-navantazhuvachi/,https://spztk.com/,

https://armada.org.ua/uk/catalog/6-pogruzchiki-ekskavatori/,

https://uacompany.in.ua/prodazha/hidromek/?query_type_type-kuzov=or

 

Замовником було отримано 3 комерційні пропозиції, що були враховані під час визначення очікуваної вартості методом порівняння ринкових цін:

1.ТОВ «ТРАК АВТО» (Код ЄДРПОУ 42301507)

Екскаватор-навантажувач MekalacTLB 870 –5 085 000.00 грн з ПДВ

Терміни поставки: 60 днів

2. ТОВ «ТЕК-ТРАНС» (Код ЄДРПОУ 33897028)

Екскаватор-навантажувач MekalacTLB870 –5 050 000.00 грн з ПДВ

Терміни поставки: 60 календарних днів

3.ТОВ «ТОРГІВЕЛЬНО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ»

Екскаватор-навантажувач Mekalac TLB 870 –5 000 000.00 грн з ПДВ

Терміни поставки: протягом 20 робочих днів з моменту підписання договору

Крім того, згідно Методики Замовник під час визначення очікуваної вартості закупівлі врахував умови оплати та строки поставки товару, а саме:
Строк поставки товару:
до 31 березня 2024.

В результаті порівняння ринкових цін зроблено висновок, що очікувана вартість екскаватора-навантажувача, який відповідає замовленим характеристикам,  може становити 5000 тис.грн. за одиницю.

Джерело фінансування: місцевий бюджет.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з ураху-ванням вимог нормативних документів

Товар за своїми якісними, технічними характеристиками повинен відповідати стандартам (технічним умовам) їх виробника, нормам чинного законодавства України та вимогам Замовника. Зазначену потребу розраховано з урахуванням:


- необхідності забезпечення максимальної надійністі вузлів та агрегатів товару, їх ремонтопридатність та доступність технічного сервісу, безпечність та економічність його експлуатації;
- надійності кріплення та фіксації до конструкцій рами автомобіля в транспортному і робочому положеннях;

Закупівля екскаватора-навантажувача з певними технічними і якісними характеристиками обґрунтована наявними потребами замовника з огляду на віддаленість району, географічну специфіку населеного пункту, стан дорожнього покриття, помірні експлуатаційні витрати, що доволі важливо при наявному фінансуванні, а також надійність, технологічність, високий рівень безпеки та зважаючи на виділені кошти. Тому для дотримання принципів Закону, а саме максимальної економії та ефективності, замовник прийняв рішення провести закупівлю технічного засобу з певними технічними і якісними характеристиками.

 

Технічні характеристики та вимоги до Товару:

Товар повинен бути новим, що не був в експлуатації. Якість товару повинна відповідати діючим державним стандартам, технічним умовам та чинному законодавству України щодо показників якості такого виду товару, бути безпечним для життя і здоров'я користувачів. Екскаватор – навантажувач має бути у зібраному та технічно-справному стані, всіх вузлів та агрегатів, придатному для безпосередньої експлуатації; без механічних пошкоджень і слідів корозії, без течі паливно-мастильних рідин.

Якість товару, технічні, якісні характеристики товару за предметом закупівлі повинні відповідати встановленим зареєстрованим діючим нормативним актам діючого законодавства (державним стандартам (технічним умовам)), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля.

Рік виробництва: не раніше  2023 року

Екскаватор-навантажувач  на спеціальному шасі з пневмоколісним ходом, приводом на всі колеса та гідро підсилювачем керма.

Дизельний 4-х циліндровий двигун з робочим об’ємом не більше 4400 см куб. (екологічний стандарт не нижче Tier 3) з прямим в приском палива  турбонадувом. 

Потужність двигуна при номінальної кількості обертів 2200 об./хв.

не менш або дорівнює  70,0 кВт .

Двигун оснащений змінними повнопоточними масляними і паливними фільтрами, сепаратором для відділення води від дизельного палива, двоступеневих повітряним фільтром циклонного типу з сухим елементом.

Максимальний крутячий момент при 1 400 об/хв., не менш – 390 Нм.

Повна експлуатаційна маса  від 8 000 кг до 8 400 кг.

Об’єм паливного бака – не менше або дорівнююче 140 л.

Поворотні передні два колеса.

Ківш навантажувача є багатофункціональний 7-в-1, щелепний.

Максимальна висота оси повороту ковша, не менш 3 500 мм.

Висота вивантаження навантажувального ковша по нижній кромці зубів при куті нахилу 45º – не менше 2720 мм.

Глибина занурення навантажувального ковша – не менше 130 мм.

Номінальна місткість ковша навантажувача – не менше 1,0 куб. метр.

Кут закидання ковша 45°.

Ківш навантажувача керується одним гідроциліндром.

Зусилля відриву ковша навантажувача  не менше або дорівнююче 42,00 кН.

Вантажопідйомність  навантажувального обладнання на повному вильоті (з встановленим навантажувальним  ковшем) , не менш 3000 кг

Стріла навантажувача обладнана системою плаваючого ковша.

Рукоять екскаватора – телескопічна, відкритого типу, самоочисна, зі зносостійкими накладками, що регулюються та змінюються без демонтажу рукояті.

Керування екскаваторним обладнанням – Джойстик (Servo controls)

Максимальна глибина копання екскаватора по SAE не менш 5740 мм.

Максимальна висота різання, не менш 5780 мм.

Максимальна висота завантаження по SAE (при закритому ковші) на опорах не менше 4930 мм.

Максимальний радіус копання  -  не менше 6990  мм.

Номінальна місткість ковша екскаватора не менше 0,2 м3.

Кут повороту ковша не менше 194°.

Максимальне зусилля відриву ковша екскаватора (висунута рукоять) не менше або дорівнююче 54,00 кН.

Екскаваторне обладнання оснащене системою зміщення осі копання відносно осі машини.

Діапазон зміщення поворотної колонки не менше 1170 мм.

Зсувна каретка екскаватора фіксується гідравлічними замками, що керуються електричним вмикачем з кабіни.

Гідравлічні замки каретки екскаватора ремонтуються та регулюються без демонтажу стріли екскаватора.

Задні гідравлічні опори екскаватора вертикальні, телескопічні, регулюються двома болтами, оснащені великими опорними підкладками.

Наявність системи трубопроводів для підключення навісного обладнання

Трансмісія

Привід на обидва мости.

Електричний перемикач вибору приводу: привід на один міст або на два мости.

Відключення приводу передніх коліс і підключення повного приводу здійснюється на ходу.

Синхронізована, чотирьохшвидкісна коробка передач з механічним  управлінням увімкнення передач та гідротрансформатором. На рульовій колонці встановлений перемикач ходу вперед-назад.

Транспортна швидкість пересування не менше 38 км/год.

Передній і задній мости оснащені диференціалом пропорційного розподілу крутного моменту. Мости виконані для робіт в тяжких умовах.

Задній міст обладнаний диференціалом збільшеного тертя.

Загальний кут перекосу переднього моста 32°.

Мінімальний радіус повороту при затиснутих гальмах не більш:

      - по зовнішнім колесам  7,3 м

      - по краю ковша 10,2 м.

Дорожній просвіт не менше 0,40 м

Розмір коліс:

   - передні не менше 12.5/80 x 18 12 PR

   - задні  не менше    16.9 x 28 12 PR.

Робоча тормозна система забезпечує три режими гальмування:

1. тільки задніми колесами

2. всіма колесами в режимі 4WD

3. всіма колесами в режимі 2WD.

Робоча тормозна система повинна мати окремі гальмівні контури лівого і правого борту.

Гальмові  механізми повинні бути багатодисковими які саморегулюються і автоматично вирівнюють тормозне зусилля и забезпечують прямолінійне гальмування.

Тормозні диски повинні мати високий  ресурс  завдяки  зносостійкому покриттю типу кевлара и масляному охолодженню.

Основна гідравлічна система відкритого типу обладнана тандемний насос із запобіжним клапаном з високим ККД.

Загальна продуктивність гідравлічної системи не менше 125 літрів за хвилину з номінальним тиском не менше 250 Бар.

Рульова система керування повністю гідрофікована.

Екскаватор обладнаний захисними крилами - бризковиками передніх і задніх коліс.

Сидіння оператора має механічну підвіску, обладнане підголівником, підлокітниками та ременем безпеки.

Кабіна оператора обладнана пристроєм ROPS / FOPS.

Рівень шуму в кабіні – не більше 78 дБ.

Доступ в кабіну здійснюється через двоє дверей. Задні та бокові вікна відкриваються повністю або частково. В склад кабіни входить:  великі випуклі дзеркала заднього виду, внутрішнє освітлення, обдув/обігрів вікон та кабіни, склоочисники та змивачі переднього та заднього вікон, передні та задні звукові сигнали. Наявність кондиціонера.

Електрична система

Номінальна напруга бортової  мережі машини 12 В, обладнана спеціальними електричними роз`ємами та щитком  з плавкими запобіжниками, розрахована для важких умов роботи.

Всі роз`єми відповідають стандарту IP69.

Контрольно-вимірювальні прибори включають тахометр, датчик та вказівник температури охолоджуючої рідини, датчик та вказівник рівня палива, лічильник мотогодин, годинник.

В машині установлена аудіо візуальна система звукової та світлової сигналізації, рівня та тиску масла у двигуні, стан коробки передач, стоянкового гальма, акумуляторної  батареї, очисника повітря та генератора перемінного току.

Акумуляторна батарея ємністю не менше 100 А/год.

Струм  Генератора  не менше 100 А.

Дорожнє освітлення, включно ліхтарі стопу та повороту

Габаритні розміри базового екскаватора в транспортному положенні:

  1. Довжина з складеним екскаваторним обладнанням – не більш   6 100 мм
  2. Ширина -  не більш 2 320 мм.
  3. Висота с складеним екскаваторним обладнанням – не більш 3 830 мм.

Висота по кабіні – не більш 2 805 мм.

Гарантія не менше 24 місяця або 3 000 відпрацьованих мотогодин.

Період сервісного обслуговування, рекомендований заводом-виробником для України не менше 500 мотогодин.

Учасник повинен мати базу з відповідними умовами для зберігання, гарантійного, сервісного обслуговування та продажу машин.

Учасник повинен забезпечити передпродажну підготовку, введення машини в експлуатацію та навчання обслуговуючого персоналу на базі Замовника (вартість цих робіт враховується в ціну машини)

Надати копію сертифікату на систему управління якістю ISO 9001:2015 на торгівлю автотранспортними засобами

Учасник здійснює, по особистому договору,  після продажне обслуговування машини протягом гарантійного терміну експлуатації (надати опис сервісної служби):

- Учасник повинен забезпечувати виїзд мобільної сервісної бригади для усунення поломок на базі Замовника;

- Учасник повинен мати склад запасних частин для забезпечення їх швидкої заміни.

Постачальник забезпечує технічною документацією українською  мовою

Учасник повинен надати зображення, опис та детальні технічні характеристики товару

Надати копію декларації про відповідність на алогічний товар або з минулих поставок

При поставці товару учасник-переможець зобов’язаний надати замовнику оригінал інструкції з експлуатації та повний пакет документів, необхідних для реєстрації (постановки на облік) у відповідних органах.

В разі якщо в документації є посилання на конкретну торгівельну марку виробника, конструкцію або тип обладнання, слід читати з виразом «або еквівалент» (ст.22 Закону). Технічні, якісні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими.

            У разі надання товару, що є еквівалентом предмету закупівлі, Учасником робиться примітка «еквівалент» та надається порівняльна характеристика технічних та якісних параметрів товару-еквіваленту з параметрами товару.

 

Ціна на товар повинна враховувати витрати на транспортування до місця поставки Замовнику, завантаження, розвантаження, сплату податків і зборів, інші витрати передбачені чинним законодавством на закупівлю Товару, що пропонується Учасником до постачання. Не врахована Учасником вартість окремих послуг не сплачується Замовником окремо, а витрати на їх виконання вважаються врахованими у загальній ціні пропозиції. До розрахунку вартості пропозиції не включаються будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та поданням пропозиції, понесені Учасником (в тому числі і у разі дискваліфікації). Всі можливі витрати Учасника сплачуються за рахунок його власних коштів та не відшкодовуються Замовником.

Учасник повинен гарантувати, що Товар, який є предметом закупівлі належить йому на праві власності, є новим, не раніше 2023 року випуску, не перебував в експлуатації, є придатним до експлуатації відповідно до свого призначення, не знаходиться під забороною відчуження, арештом, не є предметом застави та іншим засобом забезпечення виконання зобов’язань перед будь-якими фізичними або юридичними особами, державними органами і державою, а також не є предметом будь-якого іншого обтяження (включаючи плату обов’язкових платежів, податків, мита) чи обмеження, передбаченого чинним законодавством України. Учасник зобов’язаний нести відповідальність за якість поставленого товару.

 Товар, що  є предметом закупівлі має бути в зібраному і справному стані, придатному для безпосередньої експлуатації, без механічних пошкоджень і слідів корозії. Якість Товару повинна відповідати діючим державним стандартам, технічним умовам та чинному законодавству України щодо показників якості такого виду товару. Товар повинен відповідати всім необхідним вимогам охорони праці, екології та пожежної безпеки.

Товар повинен бути у виконанні, передбаченому нормативно-технічною документацією виробника і готовим до експлуатації, повинен відповідати вимогам нормативно-правових актів України щодо допуску транспортних засобів до експлуатації.

Відповідно до вимог пункту 6-1 Закону, Замовник здійснює закупівлю товарів, у, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва дорівнює чи перевищує: у 2024 році – 20 відсотків.

Надається гарантійний лист, яким учасник гарантує, що ступінь локалізації товару, визначеного підпунктом 2 пункту 6-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону, що є предметом закупівлі, дорівнює чи перевищує ступінь локалізації на відповідний рік згідно з підпунктом 1 пункту 6-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону, а також містить інформацію про включення такого товару до Переліку (зазначити ID, назву виробника товару, назву товару, марку/ модель товару).

  На виконання п.13-1 Постанови КМУ №861 від 02.08.2022 року (зі змінами) «Про затвердження порядків підтвердження ступеня локалізації виробництва товарів та проведення моніторингу дотримання вимог щодо ступеня локалізації виробництва предметів закупівлі, внесених до переліку товарів, що є предметом закупівлі, з підтвердженим ступенем локалізації виробництва» Замовник визначає в тендерній документації на закупівлю предмета закупівлі, внесеного до переліку  вимогу щодо надання учасником процедури закупівлі

  • сертифіката відповідності системи управління якістю у виробництві вимогам ДСТУ ISO 9001:2015
  • або ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT) щодо виробника, продукція якого пропонується таким учасником,
  • або національних стандартів, якими їх замінено, виданого акредитованим відповідно до законодавства органом з оцінки відповідності.

Учасник процедури закупівлі на таку вимогу замовника в тендерній документації подає у складі тендерної пропозиції

  • сертифікат типу обладнання (або сертифікат типу транспортного засобу)
  • чи сертифікат відповідності транспортних засобів або обладнання,
  • чи сертифікат відповідності щодо індивідуального затвердження, в якому зазначено місцезнаходження виробника колісного транспортного засобу в Україні, виданий органом із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання, який відповідно до законодавства призначений Мінінфраструктури,
  • чи свідоцтво про присвоєння міжнародного ідентифікаційного коду виробника (WMI), що входить в структуру ідентифікаційного номера колісного транспортного засобу (VIN), виданого національною організацією України, уповноваженою на ведення реєстрації та присвоєння міжнародного ідентифікаційного коду виробника (WMI).

Учасник може надати один з документів перелічених вище.

Замовник зазначає, що Учасник, з яким укладено договір про закупівлю предмета закупівлі, одночасно з передачею товару надає замовнику підготовлену виробником товару фактичну калькуляцію собівартості такого товару, що оприлюднюється замовником в електронній системі закупівель разом із звітом про виконання договору про закупівлю.

 

   Виходячи  з  вищезазначеного  та  відповідно  до  рішення Богодухівської міської ради «Про бюджет міської територіальної громади на 2024 рік» №7062-VIII від 22.12.2023 (ХLIХ сесія VIII скликання), зі змінами, на виконання Програми територіальної оборони Богодухівської міської ради на 2024-2025 роки (п.п 6.10,6.16), для забезпечення матеріально-технічними засобами та фінансування діяльності добровольчого формування Богодухівської міської територіальної громади,  за рахунок коштів спеціального фонду (бюджету розвитку), а саме: придбання колісного екскаватора та екскаватора навантажувача,    передбачені   видатки  в сумі   12 000 000 грн. 

Порядок  оплати:

Розрахунок за поставлений Товар здійснюється в розмірі 100 % упродовж 20 (двадцяти) календарних днів з дати поставки Товару на адресу Замовника на підставі наданого оригіналу  акта про прийняття- передання Товару.

Розрахунки здійснюються відповідно до підпункту 2 пункту 19 Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 року № 590 (зі змінами та доповненнями) в національній валюті України гривні у безготівковій формі шляхом перерахування належних до сплати сум коштів на поточний рахунок Постачальника. Замовник здійснює оплату в межах отриманого бюджетного фінансування.

У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений Товар здійснюється упродовж 5 (п’яти) банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.

Замовник не здійснює оплату за поставлений Товар, та така несплата не є порушенням строку оплати зі сторони Замовника у випадку ненадання Постачальником оригіналу акта про прийняття- передання на оплату чи його  неналежного  оформлення.

Усі платіжні документи оформлюються з дотриманням усіх вимог чинного законодавства України, що зазвичай ставляться до змісту і форми таких документів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.