Одноразова грошова допомога сім’ям військовослужбовців, які загинули у війні з російською федерацією, для облаштування на кладовищах Богодухівської міської територіальної громади місць їхніх поховань (окрім поховань на Алеї Героїв у м.Богодухові)

Дата: 28.02.2024 10:09

Фото без описуКомплексною Програмою підтримки Захисників і Захисниць України та членів їхніх сімей у Богодухівській міській територіальній громаді на 2024-2025 роки встановлено надання одноразової грошової допомоги у розмірі 50 тис. грн. сім’ям військовослужбовців, які загинули у війні з російською федерацією, для облаштування на кладовищах Богодухівської міської територіальної громади місць їхніх поховань (окрім поховань на Алеї Героїв у м.Богодухові).

Для одержання грошової допомоги один із членів сім’ї загиблого (дружина, чоловік, батько, мати, а в разі їх відсутності – один із повнолітніх дітей) подає до Управління «ЦНАП» Богодухівської міської ради(м. Богодухів, вул. Молодіжна, буд.2) такі документи:

- заяву;

- копію паспорта (1, 2 сторінки та сторінки з відміткою про місце реєстрації- для паспорта, виданого у формі книжечки; або копія паспорта з обох боків та Витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця     проживання заявника – для паспорта у формі пластикової картки типу ID-1);

- копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової карти платника податків заявника або, якщо особа через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган, - копію сторінки паспорта, де є відмітка про наявність у неї права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;

- копію посвідчення члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України або інших документів, що підтверджують факт загибелі/смерті учасника російсько-української війни;

- копію документа, що підтверджує родинні стосунки;

- довідку з реквізитами установи банку, де буде отримана грошова допомога.

Грошова допомога перераховується на поточний особовий рахунок в установі банку на ім’я отримувача.

Прийом документів розпочинається з 04 березня 2024 року.