Сьогодні Богодухівська громада вшанувала пам'ять Героїв Небесної сотні, які поклали своє життя заради свободи, демократії та незалежності нашої держави

Дата: 20.02.2024 14:26

Фото без описуУ народному віче взяло участь керівництво громади, районної адміністрації та районної ради, представники трудових колективів, мешканці громади.

Патріотичною ходою учасники заходу пройшли до пам’ятного знаку Козацький Хрест і поклали квіти. Хвилиною мовчання віддали шану Героям Небесної Сотні та всім загиблим Захисникам, їх відвазі, силі духу і стійкості у боротьбі за гідне У народному віче взяло участь керівництво громади, районної адміністрації та районної ради, представники трудових колективів, мешканці громади. Патріотичною ходою учасники заходу пройшли до пам’ятного знаку Козацький Хрест і поклали квіти. Хвилиною мовчання віддали шану Героям Небесної Сотні та всім загиблим Захисникам, їх відвазі, силі духу і стійкості у боротьбі за гідне майбутнє кожного з нас.