Новини спорту

Дата: 19.02.2024 10:27

Фото без описуВихованці відділення футболу Богодухівської ДЮСШ 2013-2014 років народження вийшли у стадію плей-оф зимового Кубку Харкова, здобувши впевнені перемоги над однолітками із Солоницівки та Харківського «Sever».

Найстарша вікова група, 2010-2011 років народження, мінімально поступилася іменитому «Металісту»(0-1), при цьому продемонструвавши пристойний рівень гри.

Наші наймолодші футболісти провели чотири зустрічі. У результаті - дві поразки та перемога над командою «Арена» (м. Харків). У наступних матчах ця вікова категорія буде виборювати право виходу у плей-оф турніру.

Впевнену перемогу здобули вихованці відділення волейболу Богодухівської ДЮСШ над «Шарівкою» (с. Шарівка) у відкритому Чемпіонаті Валківської громади (3:1).