Де військовослужбовці можуть отримати соціальні послуги?

Дата: 15.02.2024 16:42

Фото без описуНаша громада долучилася до реалізації експериментального проєкту із запровадження інституту помічника ветерана.
З цією метою при КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради Харківської області» нещодавно розпочав роботу сервісний офіс у справах ветеранів. Головною метою цього формування є допомога  військовослужбовцю у адаптації до цивільного життя після повернення зі служби.

У сервісному офісі у справах ветеранів можна отримати інформацію щодо діючих програм підтримки ветеранів, гарантій, пільг і прав, передбачених законодавством.  А також проконсультуватися з питань медичної та психологічної реабілітації.
Послуги помічника ветерана вже користуються попитом серед військовослужбовців та членів їх родин нашої громади.
Детальну інформацію можна отримати в КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради Харківської області»: місто Богодухів, площа Героїв Чорнобиля, будинок 2 або за телефоном (05758 33032).