Сьогодні міський голова Володимир БЄЛИЙ передав комплект комп’ютерної техніки до Губарівського старостату (староста Марія ТРИЗНА)

Дата: 13.02.2024 15:58

Така допомога нашій громаді у модернізації ЦНАП шляхом створення віддалених робочих місць у старостатах сприятиме покращенню доступу мешканців до адміністративних послуг. Це стало можливим завдяки участі нашої громади у шведсько-українському проєкті PROSTO " Підтримка доступності послуг в Україні "

Нагадаємо: Богодухівська громада наприкінці минулого року стала однією з 10 громад в Україні, які успішно пройшли відбір і стали учасниками даного проєкту. Проєкт PROSTO працює, щоб розширити можливість мешканцям громади, зокрема у віддалених населених пунктах, отримувати якісні адміністративні послуги, які надає ЦНАП, а також сприяє підвищенню ролі старост у громаді, врахування ними потреб і інтересів жителів старостинських округів у наданні публічних послуг.

Як зазначив міський голова, увага з боку міжнародних інституцій і представників проєкту, зокрема п. Андрія Мацокіна, експерта PROSTO, до проблем нашої громади дає потенціал для подальшого розвитку адміністративних послуг, спрямованого на їхню доступність кожному мешканцю громади, а отримання якісних та доступних послуг сприятиме комфортному проживанню мешканців та, в цілому, сталому і стійкому розвитку громади.