Відбувся виїзний прийом міського голови Володимира БЄЛОГО у с. Хрущова Микитівка

Дата: 13.02.2024 10:44

На зустріч зібралися мешканці села зі своїми наболілими проблемами. Були присутні староста Артур Онищук та діловод Олена Калітіна. Мешканців хвилювали питання незадовільного електропостачання, порушення правил поводження з домашніми тваринами, земельні питання та питання благоустрою. Багатодітна мама звернулася по допомогу у забезпеченні засобами навчання своїх дітей. Звісно, піднімали питання незадовільного стану доріг, більшість яких перебувають на балансі ДП «Дороги Харківщини», основні зусилля якого зараз спрямовані на відновлення деокупованих територій. Та й можливості місцевого бюджету нині дуже обмежені і у напрямках фінансування, і у наявних коштах.

«Не маю такої звички давати нездійсненні обіцянки, спекулювати проблемами, - сказав міський голова, - але запевняю вас в тому, що робота міської ради, як і належить по закону, спрямована на забезпечення стійкості громади у сьогоднішніх складних умовах, на допомогу силам оборони і на підтримку соціально вразливих верств населення».
Досить емоційно обговорили питання вивозу сміття. Мешканка села з болем говорила про засміченість рідного села, що мешканці не бажають збирати чи сортувати сміття, а віддають перевагу створенню стихійних звалищ. «Це показник нашого ставлення до спільного дому, нашої громади. В усьому цивілізованому світі обов’язок кожного громадянина - підтримувати чистоту і берегти довкілля. У той час, коли неймовірною ціною воїни відстоюють кожен метр рідної землі, ми дозволяємо собі смітити, забруднювати, а потім кричати, як у нас брудно і негарно», - зауважив міський голова, і дав доручення старості і діловоду провести роз’яснювальну роботу серед населення.
 Володимир Миколайович у спілкуванні з сільчанами на всі питання надав відповіді і роз’яснення. Щодо окремих питань надав доручення відповідальним особам.