Про роботу відділення соціальної роботи та соціального супроводу осіб/сімей Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради Харківської області» за 2023 рік

Дата: 12.02.2024 15:55

Фото без описуВідділення соціальної роботи та соціального супроводу осіб/сімей надає такі соціальні послуги:

• соціальна адаптація;
  • соціальна інтеграція та реінтеграція;
  • екстрене (кризове) втручання;
  • консультування;
  • соціальний супровід;
  • представництво інтересів;
  • посередництво (медіація);
  • соціальна профілактика;
  • інформування;
  • інші послуги.

Відділення соціальної роботи та соціального супроводу осіб/сімей займається проведенням соціальної роботи з особами/сім’ями, зокрема це інформаційно-просвітницька, соціально-профілактична робота, оцінювання потреб осіб/сімей у соціальних послугах, організація надання їм соціальних послуг шляхом ведення випадку, моніторинг надання соціальних послуг Центром, соціальне супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, соціальний супровід осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, за місцем їх проживання/перебування, соціальний патронаж осіб, які відбули покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, а також звільнених від подальшого відбування таких покарань.

Рішення про надання послуг приймає Відділ соціального захисту населення Богодухівської міської ради.

Соціальні послуги  надаються відповідно до Державних стандартів за рахунок бюджетних коштів.

Протягом  2023 року  здійснювалося соціальне супроводження прийомних сімей, яких у громаді 7 (15 дітей) та 2 дитячих будинків сімейного типу (13 дітей). Під соціальним супроводом перебувало 50 сімей у складних життєвих обставинах, в яких виховується 101 дитина.

За інформацією звертатися за телефоном: 3 45 65.