Про роботу відділення денного перебування  Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради Харківської області» за  2023 рік

Дата: 08.02.2024 16:32

Фото без описуВідділення денного перебування надає соціальні послуги:

• соціальна адаптація;
  • консультування;
  • інформування.

Соціальні послуги надаються особам похилого віку та особам  з інвалідністю (старше 18 років).

Рішення про надання послуг приймає Відділ соціального захисту населення Богодухівської міської ради.

Соціальні послуги  надаються відповідно до Державних стандартів за рахунок бюджетних коштів.

Станом на 01 січня  2024 року  соціальні послуги отримали 645 осіб.

У відділенні продовжують діяти чотири клуби за інтересами: «Надвечір’я», «Ентузіасти», «Шаховий клуб», «Скандинавська хода». Всього було проведено 44 тематичні зустрічі.

Проводились шахові турніри на першість  Центру.

Діє «Університет третього віку», в якому функціонують  факультети:

• «Гуманітарний»;
  • «Здорового способу життя»,
  • «Комунікаційних та інформаційних технологій» (навчання основам комп’ютерної грамоти)

Проходять навчання 78 осіб.

Постійно проводиться контроль за фізичним станом пенсіонерів. Надаються консультації  та рекомендації щодо здорового способу життя. Для підтримки  фізичного та психологічного здоров’я здійснювалися профілактично-оздоровчі, адаптаційні заходи як в приміщенні так і на свіжому повітрі.

Психологами Благодійного фонду «Польська Гуманітарна акція» - проведено лекції на тему «Важливі навички у стані стресу».

Відвідувачі відділення власноруч виготовляють  окопні свічки та плетуть  маскувальні сітки, які передаються  ЗСУ.

За інформацією звертатися: м. Богодухів, пл. Героїв Чорнобиля, буд. 2,     тел. 3  30 32