Продовжуємо знайомити громаду з роботою КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради Харківської області» (Центр)

Дата: 08.02.2024 14:39

Вже давно улюбленим місцем зустрічі для людей старшого віку стало відділення денного перебування Центру, послугами якого у 2023 році скористалося 645 осіб.

Тут кожен з них знаходить заняття по душі. У стінах закладу радо зустрічають своїх відвідувачів чотири клуби за інтересами: «Надвечір’я», «Ентузіасти», «Шаховий клуб», «Скандинавська хода». Крім того, функціонує «Університет третього віку», де старше покоління опановує основи комп’ютерної грамотності та отримує знання з актуальних для себе сфер життєдіяльності. З початком повномасштабного вторгнення відділення стало місцем психологічної підтримки та згуртувало своїх відвідувачів навколо прагнення допомоги нашим захисникам. У наближенні перемоги представники старшого покоління знайшли свою нішу - вони виготовляють окопні свічки та плетуть маскувальні сітки.

Якщо ви маєте бажання стати частиною цією дружньої родини, завітайте до закладу (м. Богодухів, пл. Героїв Чорнобиля, буд. 2) або зателефонуйте (05758 3 30 32) та отримайте більш детальну інформацію.