Нещодавно мешканці Полкової Микитівки, Улянівки, Крисиного, Шарівки, Хрущової Микитівки змогли скористатися послугами мобільної аптеки

Дата: 07.02.2024 16:17

Мобільна аптека – це проєкт по забезпеченню людей ліками у сільській місцевості, яким опікується Міністерство з питань реінтеграції. Вперше в Україні він реалізується саме на Харківщині. Скориставшись послугами мобільної аптеки, люди за місцем проживання зможуть придбати потрібні ліки💊, зекономивши час і кошти. Особливо це зручно для наших земляків поважного віку, для маломобільних хворих.

Мобільні аптеки працюватимуть у вигляді автівок🚐, які доставлятимуть ліки у 80 сіл та селищ області, де відсутні стаціонарні аптечні пункти. Мешканці населених пунктів також зможуть отримати медпрепарати за електронним рецептом🧾 за державною програмою "Доступні ліки".

🧭Маршрут транспорту формуватимуть сімейні лікарі відповідно до потреб громади та з урахуванням безпекової ситуації.

✅Про наступні виїзди мобільної аптеки у нашу громаду ми будемо повідомляти у наших публікаціях🧑‍💻.