Богодухівська міська рада

Харківська область

За участі представників Національної соціальної сервісної служби та Благодійного фонду «Право на захист» сьогодні у громаді обговорили правові та соціальні аспекти підтримки внутрішньо переміщених осіб

Дата: 07.02.2024 15:47
Кількість переглядів: 42

Директор Національної соціальної сервісної служби у Харківській області Наталія ПРИХОДЬКО коротко зупинилася на законодавчих нововведеннях, зокрема, на прийнятій Урядом 26 січня 2024 року постанові Кабінету Міністрів України №94 «Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб». Наталія Юріївна звернула увагу, що документом передбачено автоматичне продовження до 1 березня 2024 року виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, в яких у січні 2024 року закінчився шестимісячний період отримання такої допомоги. Розглянуто алгоритм дій, коли автоматичне продовження виплат не відбулося. Також були озвучені категорії внутрішньо переміщених осіб, які матимуть право на автоматичне продовження виплати з 1 березня 2024 року.

Фахівці Благодійного фонду «Право на захист» надали індивідуальні консультації усім охочим.

Захід відбувся у формі конструктивного діалогу. Кваліфіковані відповіді на свої питання отримали внутрішньо переміщені особи і представники місцевих структур, які займаються підтримкою ВПО у громаді.

Один із основних меседжів зустрічі - активізація роботи щодо перевірки фактичного місця проживання внутрішньо переміщених осіб, припинення виплат та повернення кошів до бюджету у разі виявлення шахрайських схем.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь