Про роботу  відділення натуральної та грошової допомоги  Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради Харківської області» за 2023 рік

Дата: 07.02.2024 08:19

Фото без описуВідділення натуральної та грошової допомоги надає соціальну послугу натуральної допомоги.

Ця послуга надається особам:

• похилого віку;
  • з інвалідністю;
  • які мають невиліковні хвороби;
  • які перебувають у складних життєвих обставинах.

Рішення про надання послуги приймає Відділ соціального захисту населення Богодухівської міської ради.

Соціальна послуга натуральної допомоги надається відповідно до Державного стандарту.

На обліку у відділенні натуральної та грошової допомоги станом на 01.02.2024 року знаходиться 311 осіб.

За 2023 рік послугами відділення скористалося 612 осіб.

При відділенні працює мультидисциплінарна команда, до складу якої входять соціальний робітник, фахівець із соціальної допомоги, перукар, сестра медична, психолог, водій.

Пункт прокату, який функціонує при відділенні, надає в тимчасове користування засоби реабілітації ( інвалідні візки, ходунки, милиці, палиці та інші засоби).

За інформацією звертатися: м. Богодухів, пл. Героїв Чорнобиля, буд. 2,     тел. 3  30 32