ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі  послуг «Послуги з надання доступу до мережі інтернет» на 2024 рік

Дата: 02.02.2024 11:51

Фото без описуКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГОСПОДАР»

БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі  послуг «Послуги з надання доступу до мережі інтернет» на 2024 рік , розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Закупівля здійснюється із застосуванням норм Закону України "Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року N 922 з усіма внесеними змінами та Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року N° 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі"', на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

Предмет закупівлі: Послуги з надання доступу до мережі Інтернет Код ДК  72410000-7 — Послуги провайдерів

Мета використання послуг: для задоволення потреб підприємства

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-29-013981-a

Найменування замовника: КП «ГОСПОДАР» Богодухівської міської ради

Юридична адреса замовника: 62103, Україна, Харківська обл., м. Богодухів, пров. Лікарняний, 3Б

Ідентифікаціний код замовникав Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 40327746

Категорія замовника: комунальне підприємство

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з надання доступу до мережі Інтернет Код ДК  72410000-7 — Послуги провайдерів

Кількість послуг: 1 послуга

Місце поставки товарів:  послуги надаються за адресами абонентних точок

Строк надання послуг: з дати укладення   договору до 31.12.2024 року

Вид процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями

Очікувана вартість предмета закупівлі: 192000,00 грн. (  Сто дев’яносто дві тисячі грн. 00 копійок) з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: обумовлено статистичним аналізом отриманої послуги за 2023 календарний рік (бюджетний період).  При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився на підставі регульованих тарифних розрахунків та оприлюднення яких здійснюється у встановленому законодавством порядку.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося з проведенням моніторингу цін на аналогічну послугу на інтернетресурсах провайдерів  шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної  інформації про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі та публічний моніторинг на сайті PROZORRO, а також за результатами проведеного моніторингу комерційних пропозицій.

Обґрунтування технічних характеристик предмета закупівлі: Телекомунікаційні послуги з надання доступу до Інтернету (далі - послуги) надаються відповідно до вимог законодавства, Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 29, ст. 1074), та інших нормативно-правових актів та забезпечують цілодобове надання у користування та обслуговування каналів передачі даних на всіх вузлах телекомунікаційної мережі.