Дитина і спадщина. Роз'яснення Служби у справах дітей

Дата: 02.02.2024 08:44

Малолітні та неповнолітні діти спадкодавця мають право, незалежно від змісту заповіту, на обов’язкову частку спадщини (половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом).

✔️ З 14 років діти мають право самостійно подати заяву про прийняття спадщини, без згоди своїх батьків або піклувальників.

✔️ Від дітей до 14 років таку заяву мають подати законні представники (батьки, усиновлювачі чи опікуни).

Якщо дитина або її законний представник не писали відмову від прийняття спадщини, то вважається, що вона автоматично успадкувала її.

З питань захисту майнових прав дітей звертайтеся до Служби у справах дітей Богодухівської міської ради за адресою: м. Богодухів, вул. Молодіжна, 7.