Шановні мешканці та ВПО м. Богодухова, сіл Паляничники, Москаленки, Мусійки, Семенів Яр!

Дата: 31.01.2024 14:34

Протягом лютого у Богодухівському ліцеї №3 Богодухівською міською радою буде організовано видачу гуманітарної допомоги БО" Мережа 100% життя м. Харків" від Всесвітньої продовольчої програми ООН категорії осіб 60+(ТІЛЬКИ ОДИНОКІ).

Для отримання допомоги необхідно завчасно мати:

•  довідку про підтвердження статусу ОДИНОКОЇ особи, яка видається в Управлінні «ЦНАП» за адресою: м. Богодухів, вул. Молодіжна, буд.2, пов.1, каб. №7 (прийом у понеділок, вівторок, середу, п’ятницю, суботу – з 8 до 15 год, у четвер – з 8 до 19 год.);
  • якщо у домоволодінні зареєстровано декілька осіб, а фактично проживає одна, необхідне підтвердження від квартального/квартальної за місцем проживання.
  • для ВПО статус ОДИНОКОЇ особи підтверджує квартальна/квартальний за місцем фактичного проживання.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДАТУ І ПОРЯДОК ВИДАЧІ БУДЕ ПОВІДОМЛЕНА ДОДАТКОВО.